loading...

Centrum konferencyjne WAGO Minden już otwarte!

Centrum konferencyjne WAGO Minden już otwarte!

Duże wrażenie robi nowo powstałe centrum konferencyjne WAGO. Jest to multimedialna przestrzeń zaprojektowana zgodnie ze światowymi trendami, wykorzystującymi innowacyjne rozwiązania.

W budynku znajdują się pokoje do pracy, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz restauracja. Architekci postawili na nowoczesne rozwiązania: jasne struktury, szklane powierzchnie, zieleń i mnóstwo światła. Celem było stworzenia idealnego miejsca, zgodnego z hasłem: WE INNOVATE!.
W centralnym miejscu holu ustawiony jest multimedialny stół, prezentujący możliwości wszechstronnego zastosowania produktów WAGO. Przy pomocy  iPadów, filmów i animacji 3D, a także przy użyciu ekranów dotykowych można poznać 65-letnią historię firmy i jej rozwoju. Przestronne sale szkoleniowe i konferencyjne zaprojektowano z niezwykła dbałością o każdy detal. Są tam ergonomiczne meble, ściany z roślinami oraz odpowiednie oświetlenie. Powstało łącznie 250 stanowisk w standardzie state-of- the-art zgodnie z kulturą korporacyjną, której celem jest zapewnienie atrakcyjnego środowiska pracy. Ma to sprzyjać efektywnej pracy i stworzyć przyjazną przestrzeń do wymiany informacji zarówno między pracownikami, jak i klientami.

W nowym budynku, podobnie jak w innych obiektach w Minden, zastosowano inteligentne rozwiązania WAGO: sterujące oświetleniem i temperaturą poprzez rozwiązania zarządzające sondami geotermalnymi i pompami ciepła, po systemy nawadniania zielonych ścian. W centralnym miejscu budynku powstała nowa restauracja z 320 miejscami, w której również zastosowano automatykę WAGO. Restauracja oferuje kuchnię regionalną oraz ekologiczną, zdrową żywność. Nad zużyciem wody czuwa energooszczędny system pomp do zmywarek. Specjalny system składowania zarządza gospodarką odpadów.

Centrum konferencyjne WAGO Minden już otwarte!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *