loading...

Forum wentylacja – Salon klimatyzacja 2018

Zapraszamy na nasze stoisko nr 123 podczas tegorocznej edycji FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Targi dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej odbędą się 27-28.02.2018 w Centrum MT Polska w Warszawie. 


Z roku na rok rosną wymagania dotyczące redukcji zużycia energii w budynkach. Jedną z największych pozycji kosztowych w bilansie energetycznym budynku jest system ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Aby obniżyć koszty i jednocześnie zapewnić komfort w pomieszczeniu, potrzebny jest odpowiednio zaprojektowany układ HVAC: od kompleksowych rozwiązań, obejmujących osprzęt i oprogramowanie do regulacji i sterowania układami, po wizualizację procesu.

Za pomocą sterowników WAGO możliwe jest połączenie w jeden spójny system sterowania wszystkich urządzeń odpowiadających za stworzenie komfortu cieplnego i wentylacyjnego. Dzięki całej gamie modułów wejściowych i wyjściowych można łatwo podłączać czujniki i elementy wykonawcze instalacji HVAC, a specjalizowane moduły do komunikacji z klapami i przepustnicami BELIMO pozwalają na precyzyjne pozycjonowanie i diagnostykę.

Każdy sterownik obsługujący centralę wentylacyjną, kotłownię czy agregat wody lodowej może być połączony za pomocą dowolnego, otwartego protokołu komunikacyjnego z systemem nadzoru BMS. Dzięki takiej strukturze cały system klimatyzacji i wentylacji tworzy spójny układ, a regulacja poszczególnych węzłów jest przejrzysta i efektywna energetycznie.

O rozwiązaniach WAGO do sterowania zaawansowanymi systemami HVAC będzie można się dowiedzieć odwiedzając stoisko 123 podczas tegorocznych targów. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na pytania i zaprezentują nowości produktowe.

Zapraszamy!

Więcej o targach –> tutaj <–

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *