loading...

Projekt BMS 2017

Projekt BMS 2017

18-19 października w Ołtarzewie pod Warszawą odbędzie się 2 edycja spotkania Projekt BMS (Więcej informacji). To niezwykle ważne wydarzenie dla dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej.

Jak podkreślają organizatorzy, celem Projekt BMS jest wspieranie rozwoju biznesu w obszarze zintegrowanej automatyki budynkowej w Polsce poprzez skupienie w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, kluczowych decydentów reprezentujących integratorów, instalatorów, służby techniczne, zarządców nieruchomością, osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy i pozyskiwaniem kontaktów w obszarze inteligentnego zarządzania budynkami oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje.

WAGO jest jednym z partnerów spotkania. Będzie to dla nas okazja zaprezentowania kompleksowego rozwiązania dla automatyki budynków oraz gotowych aplikacji, jak np. flexROOM (system automatyki pomieszczeń) czy WAGO Lighting Management System (system zarządzania oświetleniem). Nasi specjaliści przedstawią i objaśnią nasze koncepcje techniczne BMS odnosząc się np. do zrealizowanych obiektów oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z urządzeniami i systemami WAGO.

Przygotowaliśmy również prelekcję, podczas której zaprezentujemy rozwiązania WAGO dla różnych typów obiektów. Omówimy, jak technicznie rozwiązać integrację z różnymi urządzeniami i systemami na przykładzie konkretnego obiektu, tzw. „case study”. Przedstawimy również naszą ofertę dotyczącą kompleksowego wsparcia technicznego WAGO podczas planowania i realizacji inwestycji.

Zapraszamy na spotkanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *