loading...

Prościej – szybciej – do celu | Szafa przyszłości

Wymagania stawiane prefabrykatorom szaf sterowniczych stale rosną. Aby zredukować koszty i zaoszczędzić czas, procesy produkcyjne ulegają postępującej cyfryzacji i automatyzacji. Poziom konkurencyjności prefabrykatora zależy nie tylko od jego kompetencji zawodowych, ale przede wszystkim od efektywności wdrożonego procesu produkcyjnego.

W ramach cyklu artykułów „Szafa przyszłości”, które będziemy publikować co miesiąc przedstawimy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania WAGO dla szaf sterowniczych.

Dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o szafie przyszłości. Zabierzemy Cię w podróż, zaczynając od naszych nowych zasilaczy PRO2 poprzez złączki listwowe TOPJOB® S z dźwignią, środowisko programistyczne do sterowników aż po program do konfigurowania i opisu złączek. Zajrzysz do szafy sterowniczej i zapoznasz się z ciekawymi informacjami o naszych produktach. Przekonasz się również, jak jaki wpływ na środowisko może mieć zastosowanie innowacyjnych rozwiązań WAGO.

Może nowe technologie będą inspiracją i skłonią Cię do zastosowania komponentów WAGO, które wniosą wartość dodaną do Twojej konstrukcji?

  1. (Kwiecień) – Oprogramowanie e!COCKPIT
    .
    To uniwersalne środo­wisko narzędziowe do tworzenia aplikacji sterowników progra­mowalnych. Oprogramowanie inży­nierskie pozwala na szybką realizację złożonych funkcji.
    [Link do artykułu]
    .
  2. (Maj) – Zasilacze
    .
    Wysokosprawne zasilacze WAGO dostarczają w sposób ciągły zawsze jednakowy poziom napięcia – zarówno w układach o małym zapotrzebowaniu mocy, jak i w systemach automatyki o dużym poborze prądu. Idealnym uzupełnieniem systemu zasilania WAGO są zasilacze bezprzerwowe (UPS), bufory pojemnościowe, modu­ły redundancyjne oraz bogata paleta elektronicznych wyłączników nadprądowych.
  1. (Czerwiec) – Złączki listwowe TOPJOB®S
    .
    Szafy sterownicze w przemyśle czy w insta­lacjach budynkowych – TOPJOB® S zapewnia więcej, niż tylko bezpieczne połączenie elektryczne. Obszerny program złączek przelotowych i funkcyjnych do przewodów o przekrojach od 0,14 do 25 mm2 zaskakuje licznymi zaletami.
    .
  2. (Lipiec) – Narzędzia
    .
    Ściąganie izolacji zewnętrznej z przewodów oraz pojedyn­czych żył, zaciskanie tulejek i pomiar – przy wszystkich tych czynnościach, przy prefabry­kacji szaf oraz pracach insta­lacyjnych na obiekcie profe­sjonaliści potrzebują narzędzi, którym można zaufać w każdej sytuacji. Zaletami nowych na­rzędzi WAGO są ich sprawdzo­na jakość, funkcjonalność oraz ergonomia.
  1. (Sierpień) – Smart Script
    .
    Oprogramowanie do tworze­nia opisów oznaczników WAGO Smart Script można pobrać na naszej stronie. Nowy interfejs pozwala na jeszcze szybszy i bardziej intuicyjny opis złączek, etykiet, tabliczek znamionowych i przewodów za pomocą drukarki termotransferowej Smart Printer.
    .
  2. (Wrzesień) – Smart Designer
    .
    Oprogramowanie konfiguracyjne WAGO Smart Designer pozwala na dostęp do zaprojektowanej listwy składającej się z kompo­nentów połączeniowych lub tych z zakresu automatyki, przez każdego użytkownika na świecie, bez konieczności instalowania programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *