loading...

Wiosna z AXON Media

Wiosna z AXON Media

W tym roku WAGO kolejny już raz jest Srebrnym Partnerem 8 konferencji organizowanych przez AXON Media. Pierwsza z nich odbyła się w marcu, w Rzeszowie i dotyczyła zarządzania i pomiaru energii oraz mediów w zakładach produkcyjnych.


W kwietniu i czerwcu zaplanowane są dwa spotkania dla kadry zarządzająco-technicznej zakładów przemysłowych z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji.

Jednodniowe konferencje odbywają się w formule „B2B”, która łączy część teoretyczną z warsztatową. Podczas imprezy firmy, biorące udział w spotkaniu, prezentują swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych, a uczestnicy mają nie tylko możliwość zapoznania się z aktualnymi technologiami, ale również bezpośredni dostęp do konsultacji eksperckich oraz nawiązania obiecujących kontaktów.

Wrocław będzie gościć uczestników 18 kwietnia, a temat konferencji to „Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”. Natomiast 14 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych automatyzacją i systemami sterowania w zakładach produkcyjnych do Lublina.

Oba wydarzenia skupią praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o aktualnych trendach i technologiach.

Więcej informacji oraz rejestracja online na stronie http://www.axonmedia.pl/


 

Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji – 18 kwietnia – wstęp bezpłatny

Czujniki to niezbędny element współczesnej produkcji. Ich zastosowanie umożliwia pomiary będące podstawą prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń i całych linii produkcyjnych. W czasie konferencji zostaną omówione kwestie zastosowania czujników zbliżeniowych i fotoelektrycznych, dzięki którym możliwa jest kontrola maszyn i procesów, systemów wizyjnych zapewniających m.in. kontrolę jakości, czujników wielkości nieelektrycznych oraz kamer termowizyjnych w pomiarach i diagnostyce.

Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu najnowszych zastosowań i nowych możliwości czujników. Wydarzenie poprowadzą doświadczeni praktycy.

Uczestnicy mają zapewnione:

  • Udział we wszystkich prelekcjach oraz dyskusji w panelu eksperckim
  • Pakiet materiałów konferencyjnych
  • Stoisko z prasą branżową
  • Przerwy kawowe
  • Imienny Certyfikat Udziału w konferencji

Więcej o konferencji tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *