loading...

Czerwcowe konferencje Axon Media

Czerwcowe konferencje Axon Media

Intensywny czerwiec z Axon Media. W Gdańsku i Warszawie odbędą się spotkania dla kadry zarządzająco-technicznej zakładów przemysłowych z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji. 

Jednodniowe konferencje odbywają się w formule „B2B”, która łączy część teoretyczną z warsztatową. Podczas imprezy firmy, biorące udział w spotkaniu, prezentują swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych, a uczestnicy mają nie tylko możliwość  zapoznania się z aktualnymi technologiami, ale również bezpośredni dostęp do konsultacji eksperckich oraz nawiązanie obiecujących kontaktów.

Gdańsk będzie gościć uczestników dwukrotnie. 7 czerwca odbędzie się tam konferencja „Automatyzacja i systemy sterowania”, a 8 czerwca wydarzenie pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji”. Obie skupią praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o aktualnych trendach i technologiach.

Z kolei 20 czerwca w Warszawie zadebiutuje Ogólnopolska Konferencja Techniczna dla branży farmaceutycznej  i kosmetycznej. Jej tematyka poświęcona będzie 4 obszarom nowoczesnej produkcji: automatyzacji, utrzymaniu ruchu, bezpieczeństwu oraz efektywności energetycznej.

Więcej informacji oraz rejestracja online na stronie http://www.axonmedia.pl/

Czerwcowe konferencje Axon Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *