loading...

Firma WAGO wciąż się rozwija – ruszyła budowa nowej fabryki

Firma WAGO wciąż się rozwija – ruszyła budowa nowej fabryki

WAGO wciąż inwestuje w rozwój swojej spółki w Polsce. W podwrocławskich Wróblowicach ruszyła właśnie budowa nowych hal produkcyjnych oraz budynku socjalnego.

Nowo powstała inwestycja przyczyni się do dalszego rozwoju i wzrostu firmy oraz zapewni nowe miejsca pracy dla około 200 pracowników. Obecny zakład we Wrocławiu przy ul. Pięknej, w którym zatrudnionych jest 600 pracowników, pozostanie w swojej dotychczasowej, niezmienionej formie. Podobnie jak siedziby firmy w Minden oraz w Sondershausen.

WAGO Widok_1

Dzięki rozbudowie WAGO ELWAG stanie się jedną z największych firm w swojej branży i będzie odgrywać znaczącą rolę jako pracodawca w naszym regionie. Na 16-hektarowej działce powstaną dwie nowoczesne hale produkcyjne każda o powierzchni około 6.000 m² oraz budynek socjalny. Nowa inwestycja zakłada najwyższe standardy dla komfortu pracy i efektywności energetycznej.

Tak jak w przypadku pozostałych budynków firmy wykorzystana zostanie innowacyjna technika automatyki budynkowej WAGO. Po zakończeniu inwestycji łączna powierzchnia produkcyjna WAGO w Polsce wyniesie 21.000 m².

Termin zakończenia realizacji inwestycji zaplanowano na II kwartał 2017 roku.

Wszelkie informacje związane z postępami prac oraz prowadzoną rekrutacją będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych WAGO.

WAGO Widok2

Firma WAGO wciąż się rozwija – ruszyła budowa nowej fabryki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *